Free Web Hosting Provider - Web Hosting - E-commerce - High Speed Internet - Free Web Page
Search the Web

LISTA E KANDIDATEVE PER DEPUTET TE PARTISE DEMOKRATIKE SHQIPTARE

PDSH

Lista në njesinë zgjedhore numër gjashtë
1.      Menduh Thaçi
2.      Besim Dogani
3.      Meral Ferati
4.      Imer Aliu
5.      Sulejman Rushiti
6.      Sadije Iljazi
7.      Daut Rexhepi
8.      Sheval Memishi
9.      Vlora Memeti
10.     Xhelil Bajrami
11.     Nazmi Deari
12.     Fatmire Isaki
13.     Kastriot Haxhirexha
14.     Agron Izairi
15.     Drita Kaprolli
16.     Resul Memeti
17.     Arjeta Veliu
18.     Nasuf Sinani
19.     Sali Ajdini
20.     Adriatik Imeri

  
Lista në njesinë zgjedhore numër pesë Printo E-mail
05/05/2008
1.      Arbën Xhaferi
2.      Verim Kaba
3.      Xhemile Doko
4.      Samedin Imeri
5.      Qamil Qamili
6.      Aida Rexhepi
7.      Satki Miftarovski
8.      Shaban Demirovski
9.      Lulzime Zulali
10.     Isnisha Salioski
11.     Gajur Ajruli
12.     Olivera Ahmeti
13.     Mexhit Imeri
14.     Miraim Bajrami
15.     Bukurije Emrulaj – Ahmedi
16.     Afrim Selimi
17.     Kujtim Qoku
18.     Kadrisha Dalipi
19.     Naser Iljazi
20.     Mirsad Biba

Lista në njesinë zgjedhore numër tre Printo E-mail
05/05/2008
1.      Muarem Imeri
2.      Demir Bakiovski
3.      Havushe Kadri
4.      Nexhmedin Idrizovski
5.      Misafer Osmani
6.      Atixhe Saiti
7.      Ruzhdi Maksudov
8.      Sedat Mustafov
9.      Neral Muratovska
10.     Qerim Shaini
11.     Sali Shabani
12.     Shadije Bajrami
13.     Sejfi Munishi
14.     Sabedin Isakov
15.     Sare Amzovska
16.     Sulejman Veli
17.     Rexhep Muratovski
18.     Lutfije Ismaili
19.     Asan Demiri
20.     Isen Sinanovski

Lista në njesinë zgjedhore numër dy Printo E-mail
05/05/2008
1.      Abedin Zumberi
2.      Flora Kadriu
3.      Dritan Ramadani
4.      Fatmir Etemi
5.      Ragmi Isufi
6.      Elfete Ismaili
7.      Besim Limani
8.      Femi Latifi
9.      Vlora Halimi
10.     Isuf Bislimi
11.     Berat Aqifi
12.     Fitnete Shaqiri
13.     Mevludin Sinani
14.     Sami Ibishi
15.     Drita Islami
16.     Sherif Suma
17.     Belgi Shahini
18.     Valbona Alimi
19.     Driton Nebiu
20.     Demirali Islami
Lista në njesinë zgjedhore numër një Printo E-mail
05/05/2008
1.      Imer Selmani
2.      Ruzhdi Matoshi
3.      Kefsere Emini
4.      Ibish Neziri
5.      Azem Sadiki
6.      Bukurije Ajvazi
7.      Idriz Orana
8.      Bashkim Murselovski
9.      Hatmane Abdulla
10.     Qenan Imeri
11.     Adnan Sejfullai
12.     Lejla Jakupi
13.     Rizvan Bela
14.     Islam Ziberi
15.     Mujeser Abazi
16.     Hasan Xhelili
17.     Naser Ramadani
18.     Drita Mustafa
19.     Nehat Topojani
20.     Remim Cilafi